چهارشنبه, 28 اردیبهشت,1401  | 
logo
جستجو
مقررات و شرایط عمومی نمایشگاههای گل و گیاه شهرداری تهران

بسمه تعالی
سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران
مقررات وفرم درخواست مشارکت درهجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته

17 لغایت23 اردیبهشت 1401


لطفاً پس از مطالعه دقیق مقررات نمایشگاه جدول زیر را خوانا تکمیل نموده و به ستاد برگزاری نمایشگاه تسلیم فرمائید.


1- به هر یک از موسسات متقاضی واجد شرایط بر اساس ترکیب اقلام تولیدی، غرفه ای در سالن ها برای نمایش محصولات مربوطه به صورت رایگان اختصاص خواهد یافت. كليه شركت كنندگان موظف هستند نوع و اقلام نمايشي خود را به هنگام ثبت نام به ستاد برگزاري نمايشگاه كتباً اعلام نمايند.


2- حضور تولیدکنندگان گل و گیاه در نمایشگاه مشروط به عضویت در تعاونی های تولیدی گل و گیاه زیر مجموعه اتحادیه گل و گیاه ایران می باشد و در صورت عدم دسترسی تولیدکنندگان به تعاونی های فوق (ارائه پروانه تولید الزامی است)، مرجع تصمیم گیری ستاد برگزاری نمایشگاه گل و گیاه خواهد بود.


3- موقعیت، جانمائی و ابعاد غرفه ها توسط ستاد برگزاری نمایشگاه تعیین می گردد.


4- ستاد برگزاری نمایشگاه در رد یا قبول درخواست متقاضیان مختار می باشد. شركت هاي فعال در زمينه ورمي كمپوست، كود و سموم تنها در صورتي ميتوانند در نمايشگاه شركت كنند كه مجوز هاي لازم مندرج در آيين نامه اجرايي ورود، ساخت، فرمولاسيون و مصرف كودهاي شيميايي، زيستي، آلي و سموم دفع آفات را (بر اساس ماده 138) از وزارت كشاورزي دريافت كرده باشند.


5- فروش اقلام نمایشی فقط در تاریخ 23 اردیبهشت 1401 مجاز می باشد و در صورت تخلف غرفه خاطی جمع آوری خواهد شد.


6- شرکت کنندگانی که در نظر دارند برای آماده سازی غرفه خود از دکوراسیون خاصی استفاده نمایند باید قبلاً تاییدیه و مجوز ستاد برگزاری نمایشگاه را کسب نمایند. ضمناً از ورود مبلمان جداً خودداری نمایند.


7- نقشه جانمائی غرفه های نمایشی و محل غرفه ها در تاریخ 10 اردیبهشت 1401 به متقاضیان منتخب واگذار شده و صاحبان غرفه ها متعهدند حداکثر تا ساعت 14 روز 16 اردیبهشت 1401 نسبت به آماده سازی و چیدمان کامل غرفه های خود اقدام نمایند. عدم مراجعه متقاضی در زمان مقرر برای دریافت نقشه و تحویل غرفه، انصراف از شرکت در نمایشگاه تلقی گردیده و غرفه های مذکور پس از خاتمه مهلت در اختیار سایر متقاضیان حائز شرایط قرار خواهد گرفت.


8- گیاهان باید در گلدان های شکیل جای داده شود و از ورود گل و گیاه با سطل های پلاستیکی مشکی به نمایشگاه جلوگیری می شود.


9- در طول برگزاری نمایشگاه ورود گل و گیاه و سایر اقلام نمایشی با هر وسیله ای به محوطه نمایشگاه ممنوع بوده، شرکت کنندگان می توانند همه روزه از ساعت 7 لغایت 8 صبح نسبت به آبیاری گیاهان خود اقدام نمایند. قابل ذکر است فقط ورود گیاهان شاخه بریده ضروری در ساعت مذکور بلا مانع می باشد.


10- ورود، نمایش و فروش گل و گیاه خشک و مصنوعی، گیاهان آبزی حفاظت شده، بامبو، گیاهان متفرقه به نام بن سای (به تشخیص اعضای ستاد) و عرضه کالاهایی غیر از نمونه های ارائه شده در لیست اکیداً ممنوع می باشد.


11- رعایت شئونات اسلامی برای کلیه افراد حاضر درغرفه ها الزامی است و استفاده از مقنعه و مانتوی اداری برای خواهران حاضر در غرفه ها ضروری می باشد.


12- مسئولین غرفه ها موظفند نیم ساعت قبل از شروع بازدید تا پایان ساعات کار نمایشگاه با نصب کارت شناسائی به منظور پاسخ گوئی به بازدیدکنندگان و حفاظت از وسائل و کالاهای نمایشی در غرفه مربوطه حضور داشته باشند.


13- ستاد برگزاری نمایشگاه در صورت عدم رعایت مقررات، مجاز به توقف فعالیت غرفه خاطی بوده و شرکت کننده حق اعتراض نخواهد داشت.

14- شرکت کننده حق جابجایی و واگذاری غرفه را به غیر و شراکت با اشخاص ثالث را نخواهد داشت.

15- شرکت کننده مجاز به تبلیغ تولیدات خود از طریق نفی محصولات سایر شرکت کنندگان نمی باشد.

16- نصب هر گونه بنر و تابلو در سالن نمایشگاه بویژه داخل غرفه ها ممنوع است، برای معرفی محصولات و تبلیغات، هماهنگی قبلی و موافقت ستاد برگزاری نمایشگاه و رعایت دستور العمل های مربوطه الزامی می باشد.

17- پخش موسیقی فقط از طریق رادیو نمایشگاه مجاز می باشد و غرفه ها حق پخش هیچ نوع موسیقی را ندارند.

18- صاحبان غرفه ها متعهدند از ساعت 8 صبح روز 24 اردیبهشت 1401 تاپایان وقت اداری روز 25 اردیبهشت 1401 نسبت به جمع آوری، تخلیه و خروج اقلام و وسائل خود از محوطه نمایشگاه اقدام نموده و محل غرفه ها ی مربوطه را به صورت اولیه به مدیریت نمایشگاه تحویل نمایند.

ستاد برگزاری

      نمایشگاههای گل و گیاه شهرداری تهران