09/11/1400 - پنجشنبه 11 آذر 1400  | 
logo
جستجو
مقررات و شرایط عمومی نمایشگاههای گل و گیاه شهرداری تهران

بسمه تعالی

سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران

اهم اطلاعات، مقررات و شرایط عمومی نمایشگاه های گل و گیاه شهرداری تهران

1- حضور تمام وقت غرفه دار از زمان تحویل فضای نمایشگاه تا پایان دوران نمایشگاه جهت انجام هماهنگی های لازم و رعایت کامل مقررات و حفظ شئونات و موازین اسلامی ( پوشش بانوان مستقر در غرفه ها باید مانتوی اسلامی و مقنعه باشد.)

2-  تحویل کلیه نقشه­ های جانمائی و اجرائی غرفه ­ها که با محاسبه حداقل 3 متر عرض راهروهای عبوری و عدم انسداد درب های خروجی و ورودی و اتاق های تاسیسات و جعبه های اطفاء حریق و ارتفاع مجاز غرفه ها تهیه شده و همچنین دو نسخه از طرح غرفه سازی خاص با ذکر ابعاد و مصالح مصرفی و معرفی پیمانکاران غرفه ساز  حداکثر 10 روز قبل از شروع کار نمایشگاه جهت تائید مدیریت.
 

3- حضور پیمانکار یا پیمانکاران غرفه ساز با در دست داشتن مجوز در تمامی مراحل ساخت و آماده سازی غرفه­ ها الزامی بوده و ساعت کار غرفه سازی از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب می باشد در صورت نیاز به ادامه عملیات غرفه سازی با هماهنگی مدیریت و حراست نمایشگاه امکان پذیر خواهد بود، در غیر این صورت از فعالیت غرفه ساز مربوطه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

4- استفاده از تاسیسات الکتریکی و الکترونیکی نمایشگاه پس از هماهنگی قبلی با مدیریت و رعایت مسائل فنی و ایمنی و تحت نظارت مسئولین تاسیساتی نمایشگاه امکان پذیر خواهد بود.

5-  نصب هر گونه داربست و ورود و استفاده ازجرثقیل، لیفتراک، لوازم و مصالح ساختمانی، دستگاه های نجاری، جوشکاری ، برش سنگ و چوب و فلز، پمپ های رنگ پاش، یونولیت، نئوپان قابل اشتعال، لامپهای مدادی و پروژکتور برای غرفه سازی و لوازم و وسائل طبخ غذا، سماور و بخاری برقی و گازی،  مواد آتش زا شامل کپسول گاز، نفت، بنزین، تینر و .... و ماشین آلات و وسائل حجیم و سنگین به داخل سالن های نمایشگاه اکیداً ممنوع می باشد.

6- شر کت کننده  بایستی از سیستم های غرفه سازی سبک و لوازم الکتریکی استاندارد با رعایت کامل موارد ایمنی و با هماهنگی و دستورالعمل های مسئولین تاسیسات نمایشگاه استفاده نموده و برای ساخت غرفه ­های خاص که طرح آن قبلاً به تائید مدیریت رسیده در خارج از محوطه نمایشگاه اقدام نموده و آنرا بصورت مونتاژ در محل غرفه مربوطه نصب نماید.

7-نصب پلاکارد، بنر ، بیلبورد ، پوستر ،تابلو، میخکوبی، استفاده از چسب و برچسب و شعار نویسی خارج از محوطه داخلی غرفه­ ها ممنوع بوده، برای انجام تبلیغات مرتبط در فضای تبلیغاتی نمایشگاه  اخذ موافقت قبلی مدیریت و پرداخت تعرفه های آن ضروری می باشد.

8-نمایش طیور و حیوانات و فروش هر گونه کالا در محوطه سالن ها اکیداً ممنوع می باشد.

9- شرکت کننده متعهد به رعایت دستورالعمل ها و مقررات و جبران خسارت وارده به تاسیسات، ابنیه و اموال نمایشگاه خواهد بود.

10- استفاده از وسایل پر مصرف نظیر آب سردکن و هیتر برقی ممنوع می باشد.

11- استفاده از سیلندر گاز مایع و یا هیترهای برقی و یا هر گونه شعله عریان داخل  غرفه ها ممنوع می باشد.

12-استفاده از چسب برق در اتصالات ممنوع می باشد.

13- درب های ورود و خروج اصلی و یا کرکره ای سالنها به هیچ وجه مسدود شده و باید لوپ چرخشی واقع در هر طبقه را رعایت کنند.

14- مسدود نمودن تجهیزات آتش نشانی شامل فایر باکسها ، خاموش کننده ها و ... توسط دکور غرفه ها ممنوع می باشد.

15- نگهداری مواد سریع الاشتعال از هر نوع ممنوع می باشد.

16- نصب بنر، پوستر و یا پرچم های با عرض وسیع در داخل سالن ها ممنوع است.

17- عبور کابل های برق از زیر کف پوش ها وغرفه ها به صورت پراکنده ممنوع می باشد و باید حتماًداخل داکت های مخصوص صورت پذیرد.

ستاد برگزاری

      نمایشگاههای گل و گیاه شهرداری تهران